POSTAVÍME VÁŠ SEN

Rodinné domy pro život a odpočinek ve volném čase

U zrodu kanceláře stála myšlenka ekonomických a krásných nových domků, kvalitu našich prací dokazují získaná prestižní ocenění. Stavíme budovy pro život.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

NÁŠ PŘÍSTUP

Vše co děláme, je promyšlené do posledního detailu.

Vše od prvního návrhu po kompletní stavbu.

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

SPOLUPRÁCE S KLIENTY

STAVEBNÍ DOZOR

Šetříme čas a peníze

DOKONČÍME VŽDY VČAS

NÁVRHY A VIZUALIZACE


VYTVOŘÍME PROSTOR PŘESNĚ PRO VÁS

Reference

Zpracování bylo provedeno velice kvalitně. Odbornost techniků hodnotím jako hodně vysokou. Celá stavba proběhla v časovém termínu uvedeném ve smlouvě. S výsledkem jsme velice spokojení a v případě dalších stavebních práci se na tuto firmu znovu obrátíme s důvěrou.

Pavel Hájek

Stavební firmu EBSpol s.r.o. pana Bukarenka jsem si vybrala na základě kladných recenzí od jeho zákazníků, které jsem nalezla na internetu. Pan Bukarenko ochotně poradil či vysvětlil mé dotazy jak před vlastní celkovou rekonstrukcí panelového bytu, tak i v době jejího průběhu. V jednání s jednotlivými řemeslníky musím vyzdvihnout jejich ochotu provést i další drobné práce nad rámec smlouvy o dílo. Rekonstrukce proběhla rychle a s celkovým výsledkem jsem velmi spokojena. Na základě této zkušenosti mohu firmu EBSpol s.r.o. jen doporučit.

Markéta Janů

Naprostá spokojenost s firmou EBSpol s.r.o. Mohu jedině doporučit. Kompletní stavba našeho vysněného domku proběhla v naprostém pořádku bez komplikací. Pracovníci a i pan majitel firmy jsou velmi milí, vstřícní a ochotni poradit. 

Filip Klus